Постинг
24.09.2010 12:31 -
29. ФЕСТИВАЛ "ЗЛАТНА РОЗА" ВАРНА 2010 - ПРОГРАМА
СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА
Пълнометражни филми
ЗАЛА 1
2 октомври (събота)
14:00 ч. – ПРИМА ПРИМАВЕРА, 86", Реж: Янош Еделени
16:00 ч. – ИЗТОЧНИ ПИЕСИ, 89", Реж: Камен Калев
19:00 ч. – МИСИЯ ЛОНДОН, 107 "/Официално откриване/ Реж: Димитър Митовски
3 октомври (неделя)
14:00 ч. – КОЗЕЛЪТ, 112", Реж: Георги Дюлгеров
16:00 ч. – РАЦИ, 108", Реж: Иван Черкелов
18:00 ч. – ЗАД КАДЪР, 106", Реж: Светослав Овчаров
20:00 ч. – МОЕТО СЛЪНЦЕ, 121", Реж: Реха Ердем (филм от информационна програма)
4 октомври (понеделник)
16:00 ч. – ПОХИЩЕНИЕТО, 90", Реж: Пламен Масларов
18:00 ч. – АКО НЯКОЙ ТЕ ОБИЧА, 101", Реж: Киран Коларов
20:00 ч. – СТЪПКИ В ПЯСЪКА, 89", Реж: Ивайло Христов
5 октомври (вторник)
14:00 ч. – МАЛКА НОЩНА ПРИКАЗКА, 105", Реж: Николай Акимов
16:00 ч. – БРАТЪТ НА ОХЛЮВА , Реж: Иван Панев / РУТ, 110", Реж: Владо Шишков
18:00 ч. – СТЪКЛЕНАТА РЕКА, 95", Реж: Станимир Трифонов
20:00 ч. – ЛОВ НА ДРЕБНИ ХИЩНИЦИ, 95", Реж: Цветодар Марков
6 октомври (сряда)
14:00 ч. – СВЕТОТО СЕМЕЙСТВО, 87", Реж: Красимир Крумов
16:00 ч. – ГЕРАЦИТЕ, 92", Реж: Максим Генчев
18:00 ч. – ЦАХЕС, 133", Реж: Анри Кулев
20:30 ч. – ОЩЕ НЕЩО ЗА ЛЮБОВТА, 93", Реж: Магдалена Ралчева
7 октомври (четвъртък)
13:30 ч. – ХЪШОВЕ, 180", Реж: Александър Морфов
17:00 ч. – АВАРИЙНО КАЦАНЕ, 60", Реж: Кристина Грозева, Петър Вълчанов
18:00 ч. – ПОДСЛОН, 88", Реж: Драгомир Шолев
20:00 ч. – ТИЛТ, 94", Реж: Виктор Чучков-син
8 октомври (петък)
12:00 ч. – пресконференция на журито – награди
19:00 ч. – Официално закриване
СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА
късометражни филми
ЗАЛА ЕВРОПА
7 октомври (четвъртък)
14:00 ч.
КАЛЕВ ИЗЛИЗА ДА ТИЧА, 15",Реж: Магделена Илиева;
КРЪГ ЗА ДВАМА, 5", Реж: Ненко Генов;
СРЕЩАТА, 11", Реж: Филип Андреев;
ЯЙЦЕТО, 4", Реж: Екатерина Бонева;
НОВИЯТ, 19", Реж: Вито Бонев;
ЖЕНИЩА, 12", Реж: Любомир Печев;
ПАРЧЕ ОТ ДЪГАТА, 13", Реж: Стефан Чернев;
ЧУЖДИ СТЪПКИ, 4", Реж: Неда Морфова
16:00 ч.
СТАНКА СЕ ПРИБИРА ВКЪЩИ, 15"Реж: Майя Виткова;
ДУЛОТО НА СЕШОАРА, 5", Реж: Христина Иванова;
МЕСО, 12", Реж: София Стойчева;
РОЖДЕН ДЕН, 3", Реж: Антония Милчева;
ТОПЪЛ НОЕМВРИ, 11", Реж: Валентин Гошев;
ПО ОБЕД, 4", Реж: Тома Вашаров;
ПУСТИННИЯТ БЕГАЧ, 29", Реж: Григор Лефтеров;
ВОЙНАТА,5", Реж: Стефан Командарев
ИНФОРМАЦИОННА ПРОГРАМА
ЗАЛА ЕВРОПА
3 октомври (неделя)
15:30 ч. – ЛОВЕН ПАРК, 75", Реж: Любомир Младенов
17:00 ч. – ДЪРВЕНОТО ЕЗЕРО, 90", Реж: Ясен Григоров
19:00 ч. – ИЗТОКЪТ СРЕЩА БАРИ УЕСТ, 74", Реж: Том Бегли
20:00 ч. – МОЕТО СЛЪНЦЕ, 121", Реж: Реха Ердем (зала 1)
4 октомври (понеделник)
19:00 ч. – MOON LAKE, 90", Реж: Иван Станев
5 октомври (вторник)
19:00 ч. – СВЕТИ ГЕОРГИ УБИВА ЗМЕЯ, 119", Реж: Сърджан Драгоевич
7 октомври (четвъртък)
19:00 ч. – КОСМОС, 122", Реж: Реха Ердем
8 октомври (петък)
14:30 - 17:30 ч. – уъркшоп
Пълнометражни филми
ЗАЛА 1
2 октомври (събота)
14:00 ч. – ПРИМА ПРИМАВЕРА, 86", Реж: Янош Еделени
16:00 ч. – ИЗТОЧНИ ПИЕСИ, 89", Реж: Камен Калев
19:00 ч. – МИСИЯ ЛОНДОН, 107 "/Официално откриване/ Реж: Димитър Митовски
3 октомври (неделя)
14:00 ч. – КОЗЕЛЪТ, 112", Реж: Георги Дюлгеров
16:00 ч. – РАЦИ, 108", Реж: Иван Черкелов
18:00 ч. – ЗАД КАДЪР, 106", Реж: Светослав Овчаров
20:00 ч. – МОЕТО СЛЪНЦЕ, 121", Реж: Реха Ердем (филм от информационна програма)
4 октомври (понеделник)
16:00 ч. – ПОХИЩЕНИЕТО, 90", Реж: Пламен Масларов
18:00 ч. – АКО НЯКОЙ ТЕ ОБИЧА, 101", Реж: Киран Коларов
20:00 ч. – СТЪПКИ В ПЯСЪКА, 89", Реж: Ивайло Христов
5 октомври (вторник)
14:00 ч. – МАЛКА НОЩНА ПРИКАЗКА, 105", Реж: Николай Акимов
16:00 ч. – БРАТЪТ НА ОХЛЮВА , Реж: Иван Панев / РУТ, 110", Реж: Владо Шишков
18:00 ч. – СТЪКЛЕНАТА РЕКА, 95", Реж: Станимир Трифонов
20:00 ч. – ЛОВ НА ДРЕБНИ ХИЩНИЦИ, 95", Реж: Цветодар Марков
6 октомври (сряда)
14:00 ч. – СВЕТОТО СЕМЕЙСТВО, 87", Реж: Красимир Крумов
16:00 ч. – ГЕРАЦИТЕ, 92", Реж: Максим Генчев
18:00 ч. – ЦАХЕС, 133", Реж: Анри Кулев
20:30 ч. – ОЩЕ НЕЩО ЗА ЛЮБОВТА, 93", Реж: Магдалена Ралчева
7 октомври (четвъртък)
13:30 ч. – ХЪШОВЕ, 180", Реж: Александър Морфов
17:00 ч. – АВАРИЙНО КАЦАНЕ, 60", Реж: Кристина Грозева, Петър Вълчанов
18:00 ч. – ПОДСЛОН, 88", Реж: Драгомир Шолев
20:00 ч. – ТИЛТ, 94", Реж: Виктор Чучков-син
8 октомври (петък)
12:00 ч. – пресконференция на журито – награди
19:00 ч. – Официално закриване
СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА
късометражни филми
ЗАЛА ЕВРОПА
7 октомври (четвъртък)
14:00 ч.
КАЛЕВ ИЗЛИЗА ДА ТИЧА, 15",Реж: Магделена Илиева;
КРЪГ ЗА ДВАМА, 5", Реж: Ненко Генов;
СРЕЩАТА, 11", Реж: Филип Андреев;
ЯЙЦЕТО, 4", Реж: Екатерина Бонева;
НОВИЯТ, 19", Реж: Вито Бонев;
ЖЕНИЩА, 12", Реж: Любомир Печев;
ПАРЧЕ ОТ ДЪГАТА, 13", Реж: Стефан Чернев;
ЧУЖДИ СТЪПКИ, 4", Реж: Неда Морфова
16:00 ч.
СТАНКА СЕ ПРИБИРА ВКЪЩИ, 15"Реж: Майя Виткова;
ДУЛОТО НА СЕШОАРА, 5", Реж: Христина Иванова;
МЕСО, 12", Реж: София Стойчева;
РОЖДЕН ДЕН, 3", Реж: Антония Милчева;
ТОПЪЛ НОЕМВРИ, 11", Реж: Валентин Гошев;
ПО ОБЕД, 4", Реж: Тома Вашаров;
ПУСТИННИЯТ БЕГАЧ, 29", Реж: Григор Лефтеров;
ВОЙНАТА,5", Реж: Стефан Командарев
ИНФОРМАЦИОННА ПРОГРАМА
ЗАЛА ЕВРОПА
3 октомври (неделя)
15:30 ч. – ЛОВЕН ПАРК, 75", Реж: Любомир Младенов
17:00 ч. – ДЪРВЕНОТО ЕЗЕРО, 90", Реж: Ясен Григоров
19:00 ч. – ИЗТОКЪТ СРЕЩА БАРИ УЕСТ, 74", Реж: Том Бегли
20:00 ч. – МОЕТО СЛЪНЦЕ, 121", Реж: Реха Ердем (зала 1)
4 октомври (понеделник)
19:00 ч. – MOON LAKE, 90", Реж: Иван Станев
5 октомври (вторник)
19:00 ч. – СВЕТИ ГЕОРГИ УБИВА ЗМЕЯ, 119", Реж: Сърджан Драгоевич
7 октомври (четвъртък)
19:00 ч. – КОСМОС, 122", Реж: Реха Ердем
8 октомври (петък)
14:30 - 17:30 ч. – уъркшоп
Следващ постинг
Предишен постинг
1.
анонимен -
Дядо йоцо иска да види
01.10.2010 14:54
01.10.2010 14:54
Кой програмира така филмите?!? Първите дни може въобще нищо да не се гледа, тъй като тези филми вече са познати. Затова пък новите заглавия на младите режисьори са сгъчкани в един ден! И за да бъде фарса пълен, в същия ден са цвъкнати и късометражките. И така! Който иска да гледа Кристина Грозева, Петър Вълчанов и Драго Шолев - трябва да пропусне късометражните филми! Или обратното!
дедо Йоцо
цитирайдедо Йоцо
Програмата е подготвена от Националния филмов център.
цитирайТърсене